Listopad 2010

my first day..

15. listopadu 2010 v 14:58 | K. |  My Diary

nový start! :))

Zdravím. Takže dneska - první den ;) co se týče jídla, zatím jsem spokojená. Ve škole to bylo na nic.. vůbec si to nedávám po tom, jak sem byla 3 týdny pryč.. mám co dělat no. Dneska sem zjistila, že podle doktorky nemám ještě tak půl roku cvičit - no supr. Jo, do těláku si nechám napsat uvolnění ale doma cvičit prostě budu, musím!..

Co se týče dnešního jídelníčku:

snídaně: nízkotučný jogurt - 78kcal
svačina : banán cca 110 kcal
oběd : 3 racio chlebíčky s apetito light, 2 menší rajčata, okurek - cca 219 kcal
svačina/večeře: jogurt, jabko cca 200 kcal

Celkem: 607 kcal
Pití: voda
pohyb: posilování v těláku


I´m back ;))

2. listopadu 2010 v 10:49 | K. |  My Diary

Hey Guys!

Zdravím Vás po skoro měsíci. Sice to nikoho nezajímá, ale já se chci zp osledního měsíce vypsat ;)
Nebyla sem tady z mnoha důvodů. Za prvé - nechtělo se mi psát, pak sem se chtěla vrátit, ale nemohla sem. Proč? protože sem díky zánětu ledvin ztrávila 2 týdny v nemocnici.
Nebylo to nic příjemného, dostávat 3x za den injekci, když mám takovej strach z jehel. Ale aspoň se mi konečně ulevilo, protože to jak mě u těch ledvin bolelo, to bylo vážně příšerný. No každopádně, teď už sem doma, zpátky, můžu pokračovat v hubnutí! a do svého nového životního stylu nechci zahrnout jenom "málo jídla" ale chci taky už konečně začít cvičit!!  Tak uvidíme :) Jinak, v nemocnici sem se pokoušela definitivně zapomenout na toho "frajera o kterém sem se tady už párkrát zmiňovala.. bohužel, nešlo to, díky tomu, že zrovna 27. 10. to byl rok co sme se poznali. takže samozřejmě se mi vybavily všechny vzpomínky.. a aby tomu nebylo málo, tak mi včera napsal. Zase sliboval jak už mi nebude lhát, jak nebude dělat hnusný věci, jak nepoleze za jinejma.. Docela mě uráží, že mě vážně má za takovou blbku naivní. No tentokrát už sem z něho posraná jako vždycky nebyla a on odešel z icq a  sím že sem na něj strašně hnusná :D ale mě je to jedno, mám ze sebe radost! :D Vím, že je to dlouhej článek a že ho nikdo nebude číst.. :) nevadí.

Jo a holky, chyběly ste mi :)

Hned co dopíšu tenhle článek, půjdu k vám na blogy, zjistím jak na tom jsem, jestli ste si mě už všichni nesmazali :D

Teď mám zase svojí blogovou náladu :) navíc budu teď ještě týden doma, takže se budu blogu a hubnutí věnovat :) za ten týden bych si ráda zvykla na určitý "režim. Kažopádně chci chodít dřív spát, ať pak nejsem celej den unavená.

Samozřejmě nesmím zapomenout napsat o tom úžasnym klukovi z nemocnice :D Vždycky v jídelně tak suprově komentoval každé jídlo :D nic se mu nelíbilo, všechno mu smrdělo :D furt měl narážky na to, že zkoumám jabko nebo ubrousek :D prostě takovej komediant :D ale aspoň těch 15 minut co sem seděla v tý jídelně sem měla dobrou náladu :) samozřejmě byl nádhernej :) teda aspoň pro mě.. protože já nejsem na žádný takový přeslazený šamponky.. on byl takovej.. mm, prostě frajer! :D prostě vypadal jak kluk, ne jak holka :D

takže samozřejmě, na něj nezapomenu. :)

No nic holky, teď zajdu mámě do obchodu, pak půjdu na vaše blogy zasee :) podívat se jak vám to šlo, a co nejdřív se zase ozvu. Takže good luck! ať se dnešek podaří :)