Prosinec 2010

Já už takhle dál nemůžu..

12. prosince 2010 v 14:18 | K. |  My Diary
Ne, prostě ne! Nesnáším svůj styl života. Už teď v mých 17 letech vím, že můj život bude stát za hovno, jestli se nezměním. A teď nemyslím jenom v hubnutí, myslím celkově - nechcí být už líná, stydlivá, protivná..
Psala sem si s jedním klukem - M. psali sme si asi dva měsíce. Chtěli sme jít ven. Před včerejškem mi napsal - "tlusté holky mi příjdou odporné" (z mých fotek nepoznal, že jsem tlustá). Vymazala sem si ho z přátel, ignoruju jeho zprávy a bez jakéhokoliv vysvětlení ho ignoruju. Stejně, kdybych s ním nešla ven - nebavil by se se mnou a kdybych s ním ven šla, tak hned co by mě uviděl, by se otočil a šel pryč. A víte co?.. když mi to napsal, já nezačala brečet, nelitovala sem se, nešla sem se kvůli tomu přejíst, nebyla sem na něj naštvaná a nenadávala sem mu. Vždyť ten kluk má pravdu. Špeky sou odporný, já sem odporná. Taky bych tlustýho kluka nechtěla.


Sice si můžete říct, že je to hloupost, hubnout přes Vánoce, ale pro mě to blbost není.
Já nejsem z těch, co jsou blázni do vanilkovejch rohlíčků, perníků apod. Takže nebudu muset každej den odolávat. Fajn, štědrovečerní večeři se asi nevyhnu, ale trocha bramborovýho salátu mě nevytrhne, že ;))

thanks for read ;))