Leden 2011

[31. 1. 2011]

31. ledna 2011 v 20:01 | K.

Děsně, děsnej, děsnej den!

Cítím se jak kopa sádla!! :// škola - v pohodě, vysvědčení - nekomentuju radši. Jídelníček?!.. nejsem spokojená, ani trošku.. po škole sme si byli se třídou sednout do hospody - skončio to "jenom u kofoly.. no fajn, ale aspoň sem si poslechla příhody z plesu a ták, příští rok tam nesmím chybět! ;)
Jídelníček? ani se mi nechce psát :// [activia, banán, tmavá houska, plátek sýra, kousek buchty!! :// dva pomeranče] OSTUDA SEM! Jediný dobrý, že sem dneska poslala do háje toho blbečka, kterej mi píše jenom když potřebuje zabavit.. fakt, ať si najde jinou blbku.. zítřek už se fakt musí povést! du se podívat co máme v ledničce, kdyžtak si ráno přivstanu a zajdu nakoupit..ještě se musím doučit slovíčka do angliny - nechce se mi ale prostě už musím! když prostě nekdo může mít na stejný škole vyznamenání, tak já to dám aspoň na ty trojky! vím, že nejsem blbá.. jenom ta zasraná lenost..
Jasný, učim se slovíčka - slovo cookies a já už sliny :D já se fakt na tom sladkým asi závislá či co.. proboha, už je zase 8 a já mám na práci ještě tolik věcíí [podívat se k vám, nachystat si oblečení na zítra, umýt si vlasy, naučit se anglinu, nachystat jídlo na ráno... ] a to sem se chtěa dívat na film, hm asi nic no.. od teď budu dávat přednost povinnostem, před zábavou..
Zase uplně zbytečnej článek.. bye

domaa z brna :)

30. ledna 2011 v 22:38 | K.
Bylo úúžasně :) koupila sem si jenom pár blbostí - naušnice, řetízky, prstýnky.. prvně sem se hrozně styděla před kámoščinym strejdou :D ale nakonec v pohodě, jasnýý.. jídlo hrůza, děs, běs.. ale tak co, když sem s někým v brně a on mi koupí Mcflurry tak asi neřeknu "ne děkuji, to má moc kalorií".. vůbec.. den sem si parádně užila a sem ráda, za "nestereotypní neděli, bez nudy :)


Zítra do školy pro to "luxusní vysvědčení -.-'' NO MOOC se mi chce. Napíšu si takovej malinekj plán na zítra :) [jogurt, banán, racio chlebíčky, ňáký kousek zeleniny] snad už se bude dařit i v hubnutí :)) a začátkem nového pololetí, i v učení! tak dobrou noc :* příjemný start nového týdne!!

[30. 1. 2011]

30. ledna 2011 v 11:53 | K.
Ahooj, včera sem se neozvala, no ani se neptejte proč -.-'' jasnýý, proč by si prase nedalo buchtu a půlku hermelínu :// ale řeknu vám, abych šla a vyzvracela to - NEHROZÍ. Teď mi napsala kámoška, jeslti s něma nepojedu do brna, tak to jedu, aspon nepronudim den, budu se snažit s jídelákem a večer se konečně ozvu i k vám :**tak zatím.

[28. 1. 2011]

28. ledna 2011 v 13:53 | K.

KONEČNĚ.. pátek

Teď mě čekají krásné 2 dny, nic nedělání. :)) Chci už jaro, ať můžu chodit ven, bez strachu, že zas chytnu zánět ledvin :// a nejvíc se těším, až vyměním rotoped, za brusle♥. Dneska sem nakonec do školy zase nešla, nemá cenu v pátek ;D a kámoška stejně psala, že kvůli plesu jich tam byla sotva půlka. Na ples nakonec nejdu, vzpomněla sem si, že potřebuju věci ve středu - [no fakt brzo K. si fakt chytrá] -.-'' ale nevadí, stejně bych se tam necítila moc dobře, navíc nejlepší kámoška tam taky nejde, tak co. Příští rok mě čeká maturiťák atd, takže se ještě naplesuju dost :) a nebudu už takovej tlusťoch, snad!:D:)

8:00 - jogurt, 48kcal
11:00 -[trochu větší, než sem původně plánovala: paprika, kousek okurku, trocha kukuřice z pechovky, troška sýra, brokolice, 2 tmavé toustové chleby - zatoustované - bez másla atd..cca 300kcal]

14:00 - jablko 60kcal
17:00 - hrachová polévka 90kcal
Celkem: asi 500kcal
Nic sladkýho!:D snad.. ale doma nic nemáme a ven se mi nechce, tak by to mohlo vyjít, žádná musli tyčinka, žádný raciolky! :D aspoň jeden den.. :]]

nemůžu mít klid ani jeden blbej den..

27. ledna 2011 v 23:12 | K.

Absolutně zbytečnej článek.

Ne, prostě nemůžu. Zase si tak sedim na FB a už čtu status bejvalýho "zítra za beruškou:-* :// už od léta spolu nejsme a já prostě.. pořád ho miluju, tak sem normální? :/ možná bych na něj už i zapomněla, kdyby mi každej druhej týden nepsal "přijeď za mnou".. blablabla -.-''
Jídelníček mi podle plánu samozřejmě nevyšel, jasný že sem si musela dát něco navíc.. sice půl papriky, co to je.. ale de tady o princip, že prostě nikdy nejsem schopna dodržet, co si slíbim.. nevim proč si ten můj zdementnělej mozek neuvědomuje, že to dělám pro sebe, pro svoje dobro, proto abych byla šťastná.. Ruším facebook, nemám na to už.. i kdybych si dala jeho příspěvky do ignorace, i kdybych si ho smazala, stejně bych mu na ten profil pořád lezla... aspoň mi nebude moct psát, budu mít víc času na školu, nebudu závislá na ňáký posraný internetový stránce a bude mi fajn!.. tak..
tak sem se pěkně vypsala ze svý "supr náladičky.. a už půjdu spát, ráno musim vstávat o hoďku dřív, kvůli tomu, že se mi nechtělo umejvat vlasy večer.. takže taky pecka.. ozvu se po škole, snad to tam přežiju.. se normálně po tom týdnu bojim -.-'' kééž by se poved aspoň jídelníček.. a jediný pozitivní? že zejtra bude nový díl the vampire diaries♥.


Taky chci jednou takovou..

[27. 1. 2011]

27. ledna 2011 v 11:36 | K.

Hi girls :*

Tyo, zkoušela sem to bez blogu, nejde to. Už sem si na to ňák zvykla, na to, že přídu ze školy, napíšu jídelníček, podívám se k vám a tak vůbec :]] Takže I'm back.
Tenhle týden sem ještě nebyla ve škole :-x stydím se :-[ dyť sem říkala, že už na to kašlat nebudu.. :( sem zklamaná sama ze sebe, ZASE! ://

Já bych si ták moc dala jahody!! ale tady nejsou v zimě nikde k sehnání, a i kdyby byly, tak nebudou dobrý ://
Snídaně: spánek
Svačina: spánek
Oběd: kaiserka, cottage, 4 cherry rajčátka
Svačina: mandarinka
Večeře: jogurt
Dám si rotoped a ňáké cviky na nohy :)) a zítra - HURÁ DO ŠKOLY!!

[24. 1. 2011]

24. ledna 2011 v 10:20 | K.

Přeju krásnej začátek týdne.. :)

Dneska sem zase pro "změnu zaspala, nevadí ;D vstala sem před chvilkou, do školy nejdu už, nechce se mi zrovna na ty nejhorší předměty co máme. Takže teď se budu pěkně až do odpoledne válet, čučet po blogách a poslouchat písničky, taky fajn :) Joo a dneska si chci dát den absolutně bez sladkýho! :D musím si dokázat, že nejsem závislá! tak! :D
Takže, dneska to vidím spíš na hodně zeleniny, chci taky pořádně cvičit, jeikož mám do 2 volnej byt, tak to snad půjde :)) Večer napíšu jídelníček a ták, tak zatím a držte se :*

[Jídelníček]

23. ledna 2011 v 16:19 | K.
Snídaně dneska nebyla, protože sem ji samozřejmě zaspala..


[23. 1. 2011]

23. ledna 2011 v 11:28 | K.

To nám ta neděle krásně začíná :)

Opravdu začínám věřit, že ze cvičení přináší dobrou náladu :) stačilo 35 minut na rotopedu (-500kcal) a hned sem taková spokojená. Sice po tom půl roce nic nedělání (skrz nemocné nedviny) pro mě byla ta půlhodinka trošku hell, ale dalo se to přežít a teď mám ze sebe dobrý pocit :)
Navíc od včerejška si dávám trošku pauzu od Facebooku. Už mi lezou na nervy furt stejný, nesmyslný statusy, fotky a blabla.. -.-'' Dnešní sem sem se rozhodla na plno využít, i když je neděle a to většina lidí odpočívá. Až dopíšu tenhle článek, půjdu se podívat na nový díl ze 7. řady zoufalek, závislost♥. Pak si udělám nehty a za hodinku a půl na mě čeká brokolice :p Pak si dám ňákou delší procházku, nachystám se do školy, dám ještě ňáký to posilování, ozvu se vám s jídelníčkem a půjdu brzo spát. :))
Co vy? jak trávíte neděli? ;)) nestresujte se, že dete zejtra do školy a radši užívejte volný den! :))

[22. 1. 2011]

22. ledna 2011 v 14:22 | K.

No ahooj :)

Včera sem se neozvala, neměla sem kdy, na jídelníčku nebylo asi ani nic zvláštního, klasika. :] Nakonec budu mít ze 3 pětek na vysvědčení "jenom" jednu, jako hrůza i tak, příští pololetí to vytáhnu ;)). Za chvilku se du s kámoškou projít, jenom tak, ani česat a nic se nebudu :D co je mi po těch lidech tady, nezájem ;D Ona už hubne taky, takže si koupíme colu light a budem se procházet.

snídaně: spánek
svačina: spánek
oběd: krajíček celozrného chleba, gervais - 130kcal
svačina: buď corny linea nebo jogurt, uvidím ;) 76, nebo 58kcal
◕večeře: plolévka - 50kcal

Celkem: 256 nebo 236kcal


[změna]

20. ledna 2011 v 16:39 | K.
:) co říkáte na nový design? myslím, že většinu z vás moc nepotěší, ale já mám růžovou ráda :) je taková pozitivní a ták :) na záhlaví selena, paris a ashey - jo, třeba je nemáte rády, ale já joo! :)) i když většina lidí Paris odsuzuje, mě se líbí :] ♥ mám ráda blondýny prostě, co už ;D a jídelníček je v minulém článku. :))

http://prom-dresses.net/fashion/wp-content/uploads/reese-witherspoon.jpg

Taky nádherná. ♥

[20. 1. 2011]

20. ledna 2011 v 14:49 | K.

No ahooj :)

Tak mi dnešek teda nezačal nic moc - zaspala sem, pak sem dala poslední peníze za učebnici do angličtiny -.-'' 600 snad mi to máma vrátí, noo. Ve škole mě příjemně překvapila jedna učitelka - z přemětů, ve kterejch sem v obou počítala s 5 na vysvědčení mám nakonec 3, 4, takže cajk, už mi nepříde tak strašná :D zato jiní mě zkalamali.. třeba myslím, že si zasloužím lepší jak 3 z angličtiny, ale je na mě zasedlá, tak co..

Jídelníček taky dneska žádná sláva :-x

◕Snídaně: kaiserka, žervé - cca 150kcal
◕Svačina: cherry rajčátka - cca 50kcal
◕Oběd:kolem 230kcal plus - malý kelímek horké čokolády :-xx cca 60kcal?..

[Když já na to měla děsnou chuť!! :D]

◕Svačina&večeře: paprika 20kcal
Celkem: cca 510kcal

Můj dnešní pohyb bude tvořit uklízení mého pokoje, tancování a zpívání při tom :D [háá, jak já to miluju :D ]

[19. 1. 2011]

19. ledna 2011 v 21:37 | K.

Jak malé dítě

;D fakt už, bude vůbec den, abych si nedala aspoň jednu blbou lentilku?! ;D do jídelníčku to nepsávám, ale fakt není den abych si nevzala bombon, lentilku, čtvereček čokolády - sice vždycky jenom malinkej kousek, ale prostě sem na tom fakt závislá nebo už nevim :D

◕Snídaně: krajíček tmavého chleba, cottage
◕Svačina:


◕Oběd: hrachová polévka
◕svačina&večeře: půl paprika, racio chlebíček, kousek kokosové buchty - AMEN fakt :DD ale nedělám si z toho nic dneska :)

[18. 1. 2011]

18. ledna 2011 v 17:05 | K.

UŽ chci VÍKEND

Fakt, to vstávání mě zabíjí. Ve škole - hrůza! .. tohle bude nejhorší vysvědčení, co sem kdy měla, i pár pětek. Mohla bych to vymluvit na to, že sem ležela skoro měsíc v nemocnici - ale tím to neni, vim to moc dobře ;)) to je tou mojí zasranou leností, achjo fakt už! :// až dopíšu tenhle článek, půjdu se učit, ať ještě zachránim co se dá a příštím pololetí teda pěkně zaberu a všem dokážu, že mám na víc! protože já vím, že mám!

◕snídaně: kaiserka, cottage
◕svačina: activia sladká bílá
◕oběd: kaiserka, kuřecí prso
◕svačina&večeře:

Polévky budu jíst asi častěji :) sou rychlý, chutnají mi, mají málo kcal a jako teplé jídlo dobře zasytí ;)) Dneska už si pudu zacvičit, a ledviny neledviny, nezájem, už to fakt potřebuju.. du se podívat jak se dařilo vám. ♥ A pak se vrhnu na statistiku, alespoň si napíšu tahák ;D

[17. 1. 2011]

17. ledna 2011 v 15:27 | K.

I'm so tired..

ano, opravdu.. tenhle článek píšu a usínám u toho.. -.-'' Dneska je pro změnu venku zas děsně, mlha a zima.. bolí mě v krku, hlava a všechno, chce se mi tak spáát, takže aspoň mám program na zbytek dne ;D

◕snídaně: kaiserka, cottage, okurka
◕Svačina: musli tyčinka
◕Oběd: půl papriky, mrkev, žervé, 2 racio chlebíčky, okurka, cherry rajčátka, vejce na tvrdo (měla sem hlad) :]]


◕svačina&večeře: pomeranč, čaj

většinou obědvám kolem 3, proto ty večeře a svačiny v jednom ;))

[16. 1. 2011]

16. ledna 2011 v 18:32 | K.

Ty víkendy vždycky tak rychle utečou..

Jak ste si tenhle víkend užili? :) typická otázka, otravná, že?;D Já teda celkem fajn, zvlášť dnešek se mi líbil, bylo krásně tak sem měla fajn náladu.

Jídelníček za dnešek:
snídaně: spánek
svačina: spánek
oběd: fotka


◕svačina: corny liney
◕večeře: paprika

Du se podívat jak se dařilo vám :]
Mám teď cekem hlad, ale nic nebude prostě :D to jarní počasí [kéž by vydrželo] -.-'' mě tak ňák víc motivuje :D víte ne! :D těšim se až budou mít u alberta jahody! :D

[14. 1. 2011]

14. ledna 2011 v 15:29 | K.

Konečně zase víkend

Tak sem se dočkalá, zítra se krásně vyspim a tak všecko noo :] dneska opět nikam nejdu, stejně nemůžu pít, když moc nejim, akorát by mi bylo zle -.-''
Včera sem se neozvala, nebyl čas tak ňák, chodili sme se ségrou po drogerkách, mám nové vlasy a tak vůbec, bylo toho dost. Dneska ve škole - děs -.-'' fakt si to nedávám.. co už no.

snídaně: jogurt
svačina: kaiserka&cottage
oběd: viz. fotka


svačina, večeře: protože obědvám ve 3, že -.-'' jablko, mandarinka

Joo a děkuji za komentáře k předchozímu článku♥. Přeju krásný víkend! .))

co myslíte..

12. ledna 2011 v 22:25 | K.
Holky, fakt nevim, já potřebuju nejvíc ze všeho zhubnout nohy.. a při hubnutí mi vždycky mizí akorát břicho a prsa.. takže supr -.-'' a četa sem, že při cvičení na nohy se nohy akorát uvětšují, pač rostou svaly, tak fakt nevim :// nevíte ńáké cviky u kterých nohy hubnou a neposilujou se?..a ještě myslíte, že až bych neměla co hubnout z břicha, hubla bych z noh?

děkuji za rady :)

Teď tady ležim, lituju se, nesnášim se! :'-( nesnášim se za to, že sem to nechala dojít tak daleko.. to ty zasraný hranolky, kfcčko, smažáky a všechno, to všechno mám teď na stehnech.. a je to jenom moje vina!.. víte co mě štve?.. každej má na sobě aspoň něco pěknýho.. někdo je chytrej, někdo má krásný oči, někdo postavu, někdo vlasy, někdo nos, někdo díky bohatým rodičům krásný oblečení.. ac o mám já? nic ;) sem blbá, líná, hnusná, chudá. tak..

omlouvám se za takovej článek, nemám ráda sebelítost.. ale :(( já se z toho potřebovala vyspat :((.. teď du spát a přísahám, že já už do huby nestrčim nic smaženýho, žádnou čokoládu ani nic podobnýho!! a jestli jo, tak to prostě vyzvracim, jako kdysi.. nechtěla sem aby to zašlo tak daleko, ale když to nejde po dobrym..

[12. 1. 2011]

12. ledna 2011 v 14:43 | K.

"Perný den..

Tak tak, dnešek rozhodně neproležím :] ale vůbec nevadí! aspoň to nebude uplně zabitý den. Budu se učit do předmětu, ve kterém mám fakt supr známky -.-'' [5,5] Takže chápete, že už mi fakt hoří za zadkem ;D pak budu uklízet - v pokojíku, ve skříni, v malovátkách.. a pak už konečně cvičení! ;D těšim see :)*

◕Snídaně: tmavá houska, cottage
◕Svačina: jogurt
◕Oběd: viz. fotka


◕Svačina:pár cherry rajčátek
◕Večeře: nic

[11. 1. 2011]

11. ledna 2011 v 14:13 | K.

Hezké datum, no ne? ;)

Co se týče dnešku, sem hrozně unavená, a díky tomu, že sem to dostala, ještě protivná, bolí mě břicho a blabla [šak to znáte] -.-''
Dneska sem byla zkoušená z angličtiny, ze slohovky, všechno sem si vymyslela až u tabule, pač sem se pořád nedokopala k tomu, abych si ji napsala a navíc, příde mi zbytečné učit se nazpaměť něco, co sem sama napsala, prostě blbost no.. dostala sem 2, tak spokojenost :) učitelka mě pochválila, že dobře mluvím, že si všimla už v prváku že mi angličtina jde, tak mě celkem potěšila :))

Jídelníček:

Snídaně: půl dalamánku
Svačina: jogurt - yoplait light, extra porce ovoce
Oběd: viz. fotka


Svačina: nic
Večeře: jablko

Celkem cca 350kcal.

Zvážim se za týden až po "tom" ;D teď by to stejně nemělo smysl. Tak zatím a džte se, dyť to stojí za to, no ne? ;))