Únor 2011

[28. 2. 2011]

28. února 2011 v 15:07 | K.

Nebudu nic rušit, ani mazat!:)

Mě hubnutí bez blogu prostě nejde.. ani se nebudu vyjadřovat, k poslendím dnům :-! a budu dělat, jako by nic.. protože jinak bych si musela urazit ruce a zašít hubu ://

Dnešní jídelníček:
dopoledne: pomeranč
odpoledne: tvaroh, 1 žlíce cukru, 1 lžíce granka (cca 250kcal)

Pro dnešek už stačí, chci den s míň jídlem, zas pro jednou :)) Zase sem po škole viděla tu náádhernou holku ze čtvrťáku, no neříkám nic! :D (ne nejsem lesba) :D

Plán na zítra:
snídaně: cottage
svačina: activia
oběd: polévka
svačina&večeře: okurka

Tenhle týden chci bez pečiva..

[25. 2. 2011]

25. února 2011 v 9:34 | K.

I'm back!:)

ale už ne tady!;)) na tenhle blog narazil někdo, co sem vážně nikdy nechtěla.. takže během víkendu založím nový blog. Štve mě to, ale co se dá dělat.. radši založim novej a budu si sem moct psát co chci, než si nechat tenhle a bát se, komu dalšímu to ta dotyčná osoba vykecá!;)

[15. 2. 2011]

15. února 2011 v 13:34 | K.
Hi girls :*
Včera sem se neozvala, no upřímně, neměla sem vůbec náladu číst články s valentýnským nádechem :D Celé odpoledne sem si psala s jedním klukem - už tu o něm byla párkrát zmínka.. no zas mě oblbuje, že jo :D ale řekla sem mu, že ať toho nechá!!:D on prej "nejradši bych tě obejmul a nikdy nepustit.. akorát teď nemám peníze na cestu".. já mu na to napsala "no a hlavně - máš holku frajere" :D:D
Včera sem zhřešila :-x táta mi dal nugáty♥ a když už sem u toho, musím se přiznat - o víkendu to byla hrůůůza, děs!! v sobotu sem byla v brně, měla sem 2x b-smarta se stripsama (tzn. 2x hranolky, 4 kuřecí kousky), longra (bageta s kuř. masem), velkýho a pak ještě malýho milk shaka, 3 kousky tiramisu a asi 5 panáků vodky! :D JO, OD TEĎ BUDU PSAT VŠECHNO CO S NIM, ŽÁDNÝ ZATAJOVÁNÍ! :D a to není všechno - neděle - celej den dobrý, zdravý, dietní jídla.. večer donesla máma Marlenku, linecký kolečka (ty byly vážně výborný, rozplývaly se na jazyku!!:D) takže tak..
Dobré je to, že sem za ty 3 dny cpaní se, nepřibrala ani gram! :D takže si nemusím nic vyčítat, uff.. po zbytek týdne už budu ale vzornáá!:D:))

Teď už k dnešku - nebyla sem ve škole, do 12 sem se válela v posteli, takže moje první jídlo byl oběd:

Na svačinu bude musli tyčinka, k večeři jogurt :)) to je pro dnešek všechno, omlouvám se, za delší článek.

[13. 2. 2011]

13. února 2011 v 14:20 | K.

Odpočinková neděle? To sotva.

Mám toho tolik na učení, zase -.-'' ale naštěstí sem sama doma, tak mám alespoň klid. Včera sem to trošku pokazila - jelikož sem pila, tak sem si dala kousek buchty, aby mi nebylo zle.. no aspoň to splnilo účel - je mi fajn :) Dneska jím tak zvláštně.. vstala sem kolem půl 11, dala se si 2 křehké plátky, pak sem si po hodině udělala zeleninovej salát. K němu sem si dala další 2 křehké plátky.


Ten salát asi nebude tak uplně dietní, když je ta kukuřice sladká, no nic jiného sme neměli..na dnešek plánuju už asi jenom čaj a zbytek salátu :)) a úkol na příští týden? dostat se pod 80, což znamená aspoň 2 kila dolů, snad se zadaří!;)) Taky sem přemýšlela o změně designu, no nevím.. chtěla bych nějaký obyčejný, ve stylu blogspotu, jenže si myslím, že by mě omrzel, no uvidím. Dneska ještě přidám plán na zítra a tak, zatím.

[12. 2. 2011]

12. února 2011 v 12:27 | K.

Waka waka ÉÉ ;D

ANOO, zase mám vítečnou náladu :)) krásně sem se vyspala, ráno mi váha ukázala 81,6 - což znamená, že 3 kila z té tydení přežíračky jsou pryč. Venku je nádherně, při psaní tohodle článku se chystám ven :)) Doufám, že se máte taky fajn holky.
Jídelníček: v 11 sem měla jogurt - activia svěží&fit (65kcal), ve 2 to bude corny linea (67kcal), v 5 polévka (80kcal), v 8 - protože stejně půjdu spát pozdě - půl papriky, uvidím, podle hladu :) (20kcal?)
Tak se zatím mějte, a snad se mi zítra nebo, ještě dneska podaří napsat smysluplnější článek :D♥ snad mi ta nálada vydržíí :)

[10. 2. 2011]

10. února 2011 v 16:15 | K.

who's that chick

Joo, furt mi hraje v hlavě!! je dost dobráá ;)) hele, zítra už je pátek, není to supr? :D jo, je :) Jídelák dneska:

Snídně: kaiserka, apetito light (200kcal)
Svačina: jogurt (60kcal)
Oběd: 3x racio chlebíček (140kcal), ledový salát se zálivkou (120kcal)
Svačina: horká čokoláda (70kcal) - co se dá dělat, když je někdo závislák, ale furt lepší, než sníst tabulku milky, která by mě ani nezasytila ;))
Večeře: nic, nebo kousek zeleniny - nechci přesáhnout 700kcal ;))
Celkem: 620kcal
No stress!;)) mám tolik učení na zítra!!.. matika, daně - nesnáším!! -.-''
Včera mi napsal jeden pitomeček, na kterýho se snažím 7 měsíců zapomenout, zrovna se mi to začlo dařit a on napíše, no neliskly byste ho?! ://


Ještě plán na zítra:
Snídaně: banán (pokud se mi bude chtít do obchodu)
Svačina:racio jablko&skořice
Oběd: kaiserka
Svačina&večeře: polévka
cca: 500kcal
Těším se na raciolky, na banán, na všechno! :D víkend ale bude bez sladkého!;)) No, matiku už skoro umím, podívám se na daně, pak k vám, gossipky, večer zoufalky, dneska dobrá nálada.

[9. 2. 2011]

9. února 2011 v 18:33 | K.

Tak to zase nevyšlo..

Ano, nedodržela sem plán, tím ale nemyslím, že bych nejedla dietně, nebo tak. :) Jenom sem si prostě zapomněla vzít do školy jogurt, takže sem si vzala kaiserku od kámošky, tím pádem pečivo 2x za den -.-'' hlavně, že si včera vymýšlim pravidla, no nic, nebylo to úmyslně a měla sem opravdu hlad. Zbytek jídelníčku dopadl taky jinak. Odpoledne sem byla tak unavená, že sem usnula, no budu se muset unavit cvičením, ať usnu :) Teď mám hroznej hlad, nebo chuť? ani nevím, tak píšu sem, ať se nejdu něčím nacpat!;)) jídelníček tady:

Snídaně: kaiserka, gervais, půl papriky
Svačina: kaiserka
Oběd: polévka, jeden racio chlebíček, zel. salát
Svačina&večeře: jogurt

Vůbec nejsem spokojená, navíc když to tady vidim tak rozepsaný všechno -.-''. Du cvičit, pak k vám, večer gossip, bye :*

Gossip Girl Styls B >> Blair Waldorf - Leighton Meesters W sukience od Milly Flora shift dress kupisz ja za około $630 (przeceniona chwilowo na $277)

[8. 2. 2011]

8. února 2011 v 17:50 | K.

Takžeeee..

S dneškem sem, co se týče jídelníčku spokojená, jediné co mě teda štve - nejedla sem pravidělně a byla sem půl dne bez jídla [ráno sme nic neměli -.-'']. Takže sem během odpoledne měla - kysané zelí, musli tyčinku, půl papriky, 1 křehký plátek, kaiserka&gervais. Rozhodla sem se, že si sem napíšu takový seznam pravidel, které se budu snažit dodržovat, ono je to pro mě lepší, viďět to napsané ;))

Pravidla:

1. chodit brzo spát
2. snídat
3. nejíst pečivo víc, než 1x za den
4. pít hodně čisté vody
5. každý den alespoň chvilku cvičit
6. omezit sladké na minimum
7. jíst pravidelně
8. nesníst víc, než 700kcal za den
9. jíst jenom z hladu - ne z chutě, nebo nudy
10. do jídelníčku psát úplně všechno, i kdyby to bylo sebemenší ochutnání
Plán na zítra:
Snídaně: kaiserka&cottage, půl papriky (200kcal)
Svačina: jogurt (60kca.)
Oběd: polévka (100kcal)
Svačina&večeře: 2racio chlebíčky, jabko (120kcal)
Teď du k vám :* pak si zaposilovat na nohy, podívat se na němčinu a na večer klasicky - gossip
Ozvu se zase zítra, bye!;))

[7. 2. 2011]

7. února 2011 v 15:26 | K.

Dnešek bude FAJN!:)

Přežila sem 8 hodin ve škole, přežila sem 2 hodiny účetnictví, bolení břicha, mám za sebou test.. ALE venku je krásně, s jídelníčkem sem celkem spokojená a celý odpoledne sem sama doma, tak si můžu pustit písničky naplno, zpívat si!:D Jasnýý, teď mi napsala kámoška "poďme na čokoládu" :D:D tůůdle, jako půjdu s ní ale čoko NE!:DD

Snídaně: 2 bebe sušenky, jogurt (160kcal)
Svačina: 2 bebe šušenky (110kcal)
Oběd: polévka (90kcal)
Svačina&večeře: 2racio chlebíčky, okurek (100kcal?)

plus teda možná něco venku :) možná musli tyčinku? nevadí, když budu mít pod 700kcal za den, tak se nebudu stresovat!:) Ráno mi dal táta peníze na ty zdravé věci, omluvil se mi a řekl, ať si koupim co potřebuju :) chutě sou teda ještě díky tomu, že sem to dostala opravdu obrovské :/ ale to teplý počasíčko mě motivuje, odolám jim!:)) Zatím se mějte, ozvu se k vám večer

[6. 2. 2011]

6. února 2011 v 12:57 | K.

Já bych si nafackovala..

Sice se mi to sem nechce zrovna dvakrát psát, ale aspoň na tomhle blogu chci bejt 100% upřímná. Nebudu sem přece psát jenom "pěkný jídelníčky, to ne. Třeba když to uvidim, jak se říká "černý na bílym, tak se budu pořádně stydět a příště si to rozmyslim. JO! přístě si to ty tlustá krávo přečti, předtíim, než si pudeš dát kobihy, kinder bueno, hranolky nebo třeba sladkou colu a třeba s rumem;)) No nic, to byla ta horší část. Dnešek už snad bude fajn!:) jediný plus co má včerejšek - dvouhodinová procházka, z který mě ještě teď bolí nohy.
[ona je tak úžasná]
A víte co? nebudu si nadávat od neschopný krávy, nebudu brečet že sem tlustá, prostě se seberu a budu se snažit dál ;)) šlo to jednou, půjde to znova!!;)) I když budu zas všechny rozčilovat tím, jak si počítám kalorie, nebudu mít v hlavě nic jinýho než jídlo, mě to za to stojí a nevzám se, NIKDY!!:)

Dnešní jídelníček:

- snídaně: spánek
- svačina: spánek
- oběd: [trocha bramborové kaše - máma ji udělala prej "dietně", bez mlíka, bez másla - prvně sem jí to nevěřila, no když sem ochutnala, uvěřila sem ;D, vařený květák, mrkvový salát - snědla sem sotva půlku, nechutnal mi]
- svačina:nic
- večeřče: nic
Teď sem se pohádala s mámou skrz to, že mi nechce koupit zeleninu, racio chlebíčky atd. prej "tak si to kup sama" JASNĚ. Tak chápete to?! tak kurva já chci jíst zdravě, chci zhubnout a ona řekne "jez to co je doma" .. to mám jako jíst třeba bílý rohlíky, řízky k obědu a čekat že zhubnu nebo co?!.. na to nemám nervy, fakt. Dokud mi to nenakoupí, nebudu jest nic. Vím, že když nejim, tak jí to vadí, tak schválně jest nebudu.. nervy akorát zas, fakt už! .. Chtěla sem se dneska učit, chtěla sem si udělat fajn den - ne nemůžu, celá nálada v prdeli, mám chuť vypadnout někam pryč..

[5. 2. 2011]

5. února 2011 v 1:45 | K.

I'm sorry.

Proč sem se teď zase nějakou dobu neozvala? Nebyla nálada, ani trošku.. opravdu, poslední dva týdny - co se jídla týče, byly příšerný.. a taky se to samozřejmě podpsalo na váze -.-'' včera (pátek) sem nejedla, neměla sem ani náladu, navíc musim "dát pryč" ty 2,5kg z "2 týdenní přežíračky -.-'' uvidím jak budu jíst dneska, možná si dám, něco malého.;))
Trošku sem se zamilovala, noo :DD to jeho I'm Chuck Bass
Ozvu se pak zase na večer, jak to teda nakonec dopadlo s tím jídlem, určitě se podívám konečně zase k vám a tak vůbec, doufám, že v pondělí budou ty kila navíc PRYČ!;)) a já se budu moct vrátit do starých kolejí..
Bye for now :*

[2. 2. 2011]

2. února 2011 v 19:07 | K.

Já už snad nechápu ani sama sebe..

Taky se vám stává, že během minuty se vám dokáže z ničeho nic změnit nálada z úplně úžasné, na děsnou? A po 2 hodinách zas uplně supr? Zase se dívám na gossipky, dneska sem stihla ZATÍM jenom 2 díly, no budu poračovat ;D ale né tak dlouho jako včera. Možná zítra nepůjdu do školy a půjdu ke kámošce, nevím. Ale moc se mi tam nechce, protože vždycky když sme u nich - skončí to jídlem. Ať je to krupice, muffiny, špagety, buchta, nebo dokonce všechno dohromady.

Plán na zítra:
snídaně:kaiserka
svačina: jogurt
oběd: vařené vejce
svačina: 2x racio chlebíček
večeře: pomeranč/nic
Pohyb:30min. rotoped, 30min. posilování

Snad se mi podaří, splnit plán ;)) chci zaase prázdný břicho a chodit spát s tím dobrým pocitem, a dívat se do zrcadla s tím, že dělám všechno pro to, abych si splnila svůj sen! no nic, du na gossip♥ až se mi zase stopne megavideo, podívám se k vám!;))

[1. 2. 2011]

1. února 2011 v 22:05 | K.

Night with gossipgirl.

Ano, mou společností prod dnešní noc, budou gossipky. Zítra mám na 9, tím pádem si budu moct trochu přispat, navíc sem si vlasy umyla večer, takže nemusím vstávát brzo ;)) [Ano, je mi jasné, že vás to strašna zajímá ;D] Dnešek byl fajn - ve škole se to dalo přežít, jenom nějakých 6 hodin, vůbec si nestěžuju, když vidím rozvrhy kámošů z jiných škol ;)) Dostala sem 1 z té angličtiny, o které sem psala včera, tak ňák mě to nakoplo, fakt fajn pocit [opravdu, dlouho sem ho nezažila, moje nejlepší známka je většinou 3], přitom stačilo jenom nějakých 30 minut učení. Fajn, fajn :)) budu se učit, prostě, stojí mi to za to.
Co se týče jídelníčku, nee, opět nejsem spokojená, co se dá dělat "řím taky nepostavili za den -.-'' [activia, kaiserka, trocha rýže&kuř.maso, tous(plátek sýra)]. Nebudu se kvůli tomu stresovat, opravdu ne ;)) i když to není zrovna "ideální jídelníček" je to rozhodně 100x lepší, než moje jedení předtím, takže tak. Sice nezhubnu, ale snad ani nepřiberu, teď si chci dát trošku "pauzu".. jenom dneska a pak zítra - máma dělá čínu [love it!!]♥ A od čtvrtka, bude všechno při starém, jídelníčky a ták. Tak zatím slečny :*