Březen 2011

Tak jo

27. března 2011 v 17:46 | K.

Už toho mám taky dost..

To fakt potěší, když vám máma řekne "hele ty seš těhotná nebo co? stáhni to břicho".. -.-''
No prostě, už žádný debilní vymlouvání, už žádný "od pondělka".. ani nic podobnýho. Už prostě definitivně zpátky, s každodeníma jídelníčkama, jinak já to prostě nedám :// Dneska sem spala do 4, původně sem nechtěla jít nic, ale už mám trochu hlad, tak si dám cottage, nebo něco. Ozvu se zase zítra, s jídelníčkem a tak. Na váhu nestoupnu dřív jak za týden, protože to musí bejt fakt hrůza.. Tak zatím holky, ať se daří, líp jak mě :**


z5 :)

21. března 2011 v 8:15 | K. |  My Diary

Tak, tak..

Takže se vracím, poslední dobou sem neměla na blog na náladu a na hubnutí už vůbec ne.. prázdniny u babičky, a tak dále, dokážete si to představit, že :) Ale už tu máme jaro, tím pádem za chvilku léto.. a chci aspoň trochu zhubnout sakra už!:) Takže od teď zase jídelníčky a všechno, hurá :D:)
dnešní jídelníček: snídaně - jogurt, svačina - kaiserka&cottage, oběd - polívka, svačina&večeře - brokolice, pohyb - snad brusle :)

6. 3.

6. března 2011 v 1:22 | K. |  My Diary

Já už nemám slov..

Zase.. zase du spát nacpaná jídlem. Už mě tady to moje "jeden den dieta, druhej den přežíračka vážně nebaví. Sice nepřibíram, ale ani nehubnu. Strávila sem něco přes měsíc točením se v takovým kruhu - 2 dny přežíračka, 2 dny nejezení, abych ze sebe dostala jídlo z předešlého přejídání. Nemám slov, fakt. Teď budu chodit ještě týden do školy, pak mám jarní prázdniny, pojedem k babičce. Hmmm... to zase dopadne.
Proč to loni šlo a teď ne? :/ Proč sem mohla zhubnout 15 kilo a poslouchat od kamarádů "jee ty si zhubla, že?" ... chci to zase. A nikdy se nepřestanu snažit, i kdybych měla každý den začínat od znova. Táta se na mě dneska naštval, řekl "Už mě to nebaví, furt nadáváš, jak nekupujeme dietní jídla, teď máš plnou ledničku jogurtů a cpeš se čokoládama, tak si uvědom, co sakra chceš" .. jo, už je to trapný, to moje věčný "od zítřka".
Tolik vás smazalo blog.. proč? :((

[2. 3. 2011]

2. března 2011 v 7:04 | K. |  My Diary

Tak jo, asi se stal zázrak, nebo nevím ale vstala sme před 7 :D to se opravdu moc často nestává. Aspoň si stihnu všechno v klidu nachystat, snad.. protože mi příjde, že čím víc mám času, tím víc nestíhám :D Do školy musim dneska sama, pač kámoška má na 9, nevadí.. první hodinu ekonomika - bojim se, že mě vyvolá zrovna z toho, co neumím :// s mojí smůlou..

Ještě si k tomu piju čaj, hurška&vanilka, nestěžuju si, fajné ráno :)) ještě by to chtělo to sluníčko, no :// No nic, du dosnídat a pomalu se vypravovat do školy. S jídelníčkem za celý den se ozvu večer :) nechce se mi dělat plán, pač ho stejně nikdy nedodržim, dycky mám chuť na něco jinýho :D Tak zatím, přeju úspěšný den! :))

[1. 3. 2011]

1. března 2011 v 21:28 | K. |  My Diary

Tak jak vám začal nový měsíc?:) Mě docela fajn. Ve škole se to dalo přežít, měla sem jen 6 hodin!:) Po škole sem si umyla hlavu, trošku uklidila, šla s kámoškou ven, na kafe a tak. Teď nemám moc co dělat, od té doby, co nechodím na FB, mám toolik volného času :)) takže až dopíšu tenhle článek, pustím si ňákej díl gossipek a půjdu si lehnout. Je fajn, chodit spát dřív, než ve 2 ráno.
Co se týče jídelníčku, nezvládáám to bez pečiva!://


Snídaně: cottage
Svačina: activia sladká bílá
Oběd: tmavá houska&plátek apetito linia
Svačina: kaffe
Večeře: čaj
Docela nechápu, když to vidím takhle napsaný, nepříde mi, že je toho moc.. ale celý den mám takový blbý pocit, něco jako výčitky? :-O asi to bude tím, že sem ráno stoupla na váhu :-x stydím se napsat, co sem tam viděla :// napíšu to po dalším vážení, za týden :))