Květen 2011

pátek 13.?

13. května 2011 v 12:51 | K.

Vnímáte nějak zvláštně tento den?

Já teda ani ne :) dnešek mi zatím příde fajn, do školy sem nešla - fakt na to nemám už!! díky bohu za 2 týdny praxe!! vstávala sem před chvilkou, takže můj jídelníček začínal "obědem". Teď stahuju nový díl The vampire diaries, sledujete to taky někdo?:) bože, já sem na tom úplně závislá!!♥ Nevím, jak to vydržím do toho září!!..Ale dost o tom :)
Jídelníček na dnešek vidím asi takhle:
12:00 - fotka cca 270kcal
15:00 - brokolicová polévka (máma bude mít radost, když si dám :D) ???kcal
18:00 - bílý nízkotučný jogurt, 30kcal
A ještě je docela pravděpodobný, že si dám nanuka, nebo něco dobrýho k hokeji, takže.. :D


co říct..

12. května 2011 v 15:02 | K.

Všechno tak ňák, na nic?..

Co sem mohla - posrala sem, jak jinak, vlastně už taková klasika u mě. Netýká se to teď konkrétně hubnutí, spíš školy.. ale co, už se tak nějak smiřuju s tím, že si dám třeťák ještě jednou. Taky máte někdy takovej pocit, že je všechno uplně na hovno a že to všechno špatný ani nestojí za to, protože to dobrý to nevynahrazuje ani z poloviny a že byste tady nejradši nebyli?.. tak jo, přesně takovej pocit mám teď v posledních dnech!;)
Nedaří se mi vůbec nic, dyť zhubnout se snažím nevím, cca 7 let?! hrozný, fakt už na to nemám prostě, mě to tady tak nebaví!!.. omlouvám se za takovej depresivní článek, poslouchám oblíbený písničky, snažim se přijít na lepší myšlenky, spravit si náladu - nejde to ani trošku..

Jídelníček za dnešek:
snídaně: bílý nízkotučný jogurt 30kcal
svačina: musli tyčinka 95kcal
oběd: (1. fotka) kolem 150kcal
svačina: bílý nízkotučný jogurt 30kcal
večeře: kousek okurky 20kcal
Celkem: 325kcal
pohyb: 2 hodiny chůze
dneska, jestli to neposeru a zůstanu u těch asi 325kcal, tak budu hodně spokojená, tak ať se daří aspoň v něčem..

No tak..

10. května 2011 v 7:23 | K.

Dobrý ráno holky!:)

Doufám, že ste se vyspalí líp než já :) a že vás čeká úspěšnější den, než mě :/ Včera sem se vůbec neozvala, proč? domů sem se dostala až kolem 6 a pak sem se učila" na čtvrtletku z matiky.. jestli nedostanu aspoň 4, propadnu, paráda. Nejhorší je, že i kdybych se snažila sebe víc, já tu matiku prostě nepochopím.. na základce mi šla ale tady na tý debilní obchodce? vůbec. Nevím jestli je to tou nervozitou, nebo tím, že mě vzbudila ségra už v 5 ráno ale hrozně mě bolí břicho a hlava :( právě sem dosnídala, do školy du až na 9, takže tu teď piju colu zero (doufám, že mi pomůže neusnout, stejně jako včera v noci :/ grr) a opakuju si tu matiku (teda spíš .. "snažím se"). No, tak ňák to dopadne, snad :) Jinak, fotka snídaně:
Je toho dost, že?:) ale co, je to snídaně a já dneska potřebuju všechnu energii světa, po těch super" 3 hodinách spánku..

8. květen

8. května 2011 v 11:21 | K.

To sem tomu zase dala..

No ahoj holky! řeknu vám, hned po ránu to posrat? Tak to se mi dlouho nestalo.. samozřejmě, celý rok na mě moje drahá babička kašle ale to by nebylo aby nezasáhl zákon schvalnosti a ona mi neposlala sáček plnej sladkostí! grr Takže v 11 sem snědla fidorku a delisu (dohromady 357kcal), beru to ale z lepší stránky, taky sem mohla spráskat tabulku čokolády..
Ono celkově, dneska ten jídelníček nebude zrovna ideální. Máma mi sice vaří brokolici, proti ní nemám absolutně nic ale bramborová kaše? s máslem, mlíkem? budu se snažit, dát si co nejmíň a večer už jen nějakou zeleninu :))

Pridávám i fotky obědů, za poslední dva dny a omlouvám se za neaktivitu :*
5. 5. no :)

5. května 2011 v 12:21 | K.

Nebudu to nějak okecávat :D

Psaní článku o tom, jak všechno poslední dobou posrávám a jídlo konkrétně teda nejvíc - zbytečný, že jo. Takže normálně, napíšu dnešní jídelníček, udělám plán na zítra a jako by se žádný několika měsíční pauza nekonala :)

Dnešní jídelníček - nic moc, spíš děsnej :D ale i tak, oproti posledním dnům - pokrok :)
8:00 - 2 tousty (toustový chleba, plátek sýra)
12:00 - viz. fotka (jenom mě štve, že nebyla doma žádná zelenina :/)
15:00 - jablko
18:00 - bílý jogurt
Určitě přidám i nějaký pohyb, ještě nevím jestli aerobik, posilování a nebo rotoped, ale něco určitě ano :)
Oprava :D hned pár minut po dopsání článku přišel táta z obchodu, takže můj oběd doplnil kousek okurky :)